top of page

historia pure magic

POZNAJ MNIE

122001216_722338575025907_76983603690202

Nazywam się Olga i jestem założycielką Pure Magic.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem, a aktualnie studiuję malarstwo i projektowanie kostiumu. Zawsze kochałam ręcznie robione rzeczy i sprawiało mi wielką przyjemność tworzenie wszystkiego od podstaw, stąd narodził się pomysł stworzenia

Pure Magic - firmy produkującej własnoręcznie robione świece sojowe z najlepszych naturalnych składników.

 

Pure Magic otworzyłam dbając o estetykę, prostotę, piękno i funkcjonalność. Chciałam aby świece, które kocham i moje doświadczenie mogło dostarczać innym przyjemność i przyczyniać się do Waszego relaksu. 

Wiem jak ważna jest natura i życie w zgodzie z jej wartościami, dlatego chciałabym w każdej świecy przekazać Wam cząstkę siebie i mojej pasji do ich tworzenia. 

Każda świeca jest starannie wykonana i dokładam wszelkich starań, żeby była wyjątkowa, a jej zapach zapadł Wam na zawsze w pamięci. Po wielu miesiącach, testach, poprawkach i niepowodzeniach  opracowałam piękne świece z idealnie dopełniającymi się wariantami  zapachowymi. Pomimo tego w dalszym ciągu każdego dnia staram się udoskonalać Pure Magic. 

 

Wszystkie składniki są starannie dobrane, dlatego wiem, że moje świece idealnie dopełnią każde wnętrze.  Mam nadzieję, że i Wam przypadną do gustu tak jak mi i sprawią wam wiele radości oraz będą obecne w w najważniejszych chwilach waszego życia. 

bottom of page